Auto-prestavby.cz

Android Auto instalace a aktivace pro vozy Škoda

Android Auto je aplikace, kterou si můžete stáhnout a umožňuje snadné sdílení vybraných funkcí. Jak stáhnout a nainstalovat ve Škoda Auto? Můžete sdílet a nainstalovat apk ve vašem smartphonu na displej infotainmentu automobilu. Jakmile dojde k propojení, můžete jej odložit z rukou.

Navzdory tomu jsou smartphony nedílnou součástí našich životů a mnohdy nám ulehčují práci a řešení problémů. Společnost Google a automobilky na tuto situaci zareagovali a přišli s rozhraní Android Auto, umožňující bezpečné používání telefonů během řízení.

Nevýhody Android Auto

Teď přijde zklamaní, protože rozhraní Android Auto, není v tuto chvíli oficiálně dostupné pro Českou republiku, takže jej z Google Play prostě nestáhnete. Tato vlna se k nám pomalu blíží, ale nějaký čas si na ni budeme muset ještě počkat. Pokud jste nedočkaví, navštivte web APKMirror, kde není problém instalační soubor stáhnout a následně nainstalovat!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Octavia 4 instalace elektrický kufr

Octavia 4 instalace elektrický kufr :   Instalace elektrického kufru zahrnuje několik kroků, jako je demontáž stávajícího kufru (pokud je to nutné), připojení elektrických kabelů,

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2023 Auto-prestavby.cz