Android Auto instalace a aktivace pro vozy Škoda

Android Auto je aplikace, kterou si můžete stáhnout a umožňuje snadné sdílení vybraných funkcí. Jak stáhnout a nainstalovat ve Škoda Auto? Můžete sdílet a nainstalovat apk ve vašem smartphonu na displej infotainmentu automobilu. Jakmile dojde k propojení, můžete jej odložit z rukou.

Navzdory tomu jsou smartphony nedílnou součástí našich životů a mnohdy nám ulehčují práci a řešení problémů. Společnost Google a automobilky na tuto situaci zareagovali a přišli s rozhraní Android Auto, umožňující bezpečné používání telefonů během řízení.

Nevýhody Android Auto

Teď přijde zklamaní, protože rozhraní Android Auto, není v tuto chvíli oficiálně dostupné pro Českou republiku, takže jej z Google Play prostě nestáhnete. Tato vlna se k nám pomalu blíží, ale nějaký čas si na ni budeme muset ještě počkat. Pokud jste nedočkaví, navštivte web APKMirror, kde není problém instalační soubor stáhnout a následně nainstalovat!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Další naše realizace

Karoq 2018 : instalace adaptivniho tempomatu do 210 km , aktivace pAcc prediktivniho tempomatu podle znacek , výměna celniho skla s úchytem pro kameru , dodělání kamery asistentů ( automatické dálková svetla , lane assist (vedení jízdního pruhu) , cteni znacek ), prodloužení intervalu na 60 sekund pro vedeni jizdniho pruhu, příprava na další dodělání digitálních budíku

Karoq 2018 : instalace adaptivniho tempomatu do 210 km , aktivace pAcc prediktivniho tempomatu podle znacek , výměna celniho skla s úchytem pro kameru ,