Auto-prestavby.cz

Autodozor na nakup bazarového nebo použitého automobilu


Jednodušší už to být nemůže …Praha, středočeský kraj…a další po domluvě

 

1. Předběžná konzultace ZDARMA

Naši technici vám nejprve zdarma a nezávazně poradí s výběrem vozu, nebo vám posoudí automobil, který jste si již vyhlédli. Vyvarujete se tak zbytečnému hledání a prohlídkám vozů, které jsou poruchové, předražené, nebo mají jiné závažné nedostatky. Ze zkušeností víme, že takových vozů je bohužel většina.

 

2. Fyzická prohlídka

Pokud se u vybraného vozu zdá vše v pořádku, naplánuje s vámi technik prohlídku vozu přímo v místě prodeje. Při prohlídce důkladně zkontroluje jeho technický stav a provede testovací jízdu. Výsledek prohlídky vám podrobně vysvětlí a dá jasné doporučení, zda se jedná o dobrou koupi.


Najeté kilometry

Díky kombinaci online dostupných údajů o historii vozu a fyzické prohlídce posoudíme skutečný stav najetých kilomentrů. Podle posledních statistik jezdí v ČR téměř polovina vozu se stočeným tachometrem!

Odhalení havárie

Změříme sílu laku, abychom odhalili případnou nepřiznanou havárii vozu, která může mít vliv na funkčnost vozu a samozřejmě i na prodejní cenu.

Technický stav

Podle průzkumu AOOA zjistilo minulý rok 64% Čechů závadu na svém ojetém autmobilu bohužel až po jeho nákupu. Naši technici stojí na vaší straně, a proto opravdu důkladně zkontrolují kompletní technický stav vozu, abyste měli co největší jistotu, že je v pořádku.

Zkušební jízda

Samozřejmou součástí prohlídky je zkušební jízda. Posoudíme start a chod motoru za studena a při zátěži. Při jízdě prověříme přesnost řízení, převodovky a spojky a vyzkoušíme akceleraci, turbo/kompresor a účinnost brzd.

Nutné servisní úkony

Po kontrole vozu vás upozorníme na případné nalezené nedostatky a nutné servisní úkony. Samozřejmě vám také řekneme, kolik asi budou tyto servisní úkony stát.

Sleva

Téměř vždy technik odhalí nějaké drobné závady, které sice nejsou důvodem k odmítnutí vozu, ale při jednání s prodejcem jsou jasným argumentem pro získání slevy. Když se nám podaří slevu vyjednat, ve většině případů nejenže pokryje náklady na kontrolu vozu, ale často ušetříte mnohem víc! Slevu vám nemůžeme slíbit, ale určitě se o ní pokusíme.

Jasné doporučení

Nebudeme si hrát na konzultanta a dávat ruce pryč od rozhodnutí. Technik vám jasně řekne svůj názor na vůz a jeho doporučení, jestli se jedná o dobrou koupi nebo ne.

Telefon

+420 775 166 297

Email

info@auto-prestavby.cz

WhatsApp

info@auto-prestavby.cz

Kontaktní formulář

Porvozovatel

 

Rybná 716/24, Praha 1 11000

IČO: 07824271

Zprostředkování služeb a smluvních partnerů lakovna , kodovani , alarmy a další smluvní partneři

Montážní místo praha

Smluvní servis

Moravcova 49,Kojetice u Prahy, 25072

(!! Aktualně jen po dohodě !!)

Montážní místo BRNO,OSTRAVA POKRYTI

Smluvní servis

Věrovany 339, Věrovany , 783 75

(!! Aktualně jen po dohodě !!)

 

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz