Auto-prestavby.cz

Montáž digitálních budíků do Octavie 3

Rozumím, že se ptáte na možnost instalace digitálních budíků do vozu Octavia 3. Instalace digitálních budíků by měla být provedena odborníkem ve specializovaném autoservisu, který je zkušený s touto konkrétní úpravou. Je důležité si uvědomit, že změna budíků může vyžadovat úpravy v elektrickém systému vozidla a mohou být potřeba speciální adaptéry nebo rozhraní.

Nejprve je třeba získat digitální budíky, které by byly kompatibilní s vozem Octavia 3. Existuje mnoho různých výrobců a modelů, takže byste měli najít ty, které splňují vaše požadavky a jsou určeny pro tento konkrétní model vozu.

Poté byste měli kontaktovat specializovaný autoservis, který se zabývá úpravami a instalacemi elektroniky do vozidel. Měli by mít zkušenosti s instalací digitálních budíků a měli by být schopni provést tuto úpravu na vašem vozidle Octavia 3.

Instalace digitalnich budiku octavia 3 / Virtual Cocpit Octavia 3

 

 

 
Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Aktivace Sport Layout v Audi Virtual Cockpit

Aktivace rozložení sportovních hodin je možná při přidání nového počítadla do vozu (FPK – Frei Programmierbares Kombiinstrument ). Před překročením 100km prahu si můžeme libovolně nastavit dojezd a zvolit, zda bude

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz