Auto-prestavby.cz

Instalace parkovací kamery Kodiaq High / Instalace parkovací kamery Kodiaq High

Parkovací kamera High od společnosti Škoda je pokročilá technologie, která přináší lepší vizuální asistenci při parkování a manévrování vozidlem. Zde je popis některých technik, které mohou být součástí parkovací kamery High:

1. Vysoké rozlišení obrazu: Kamera je vybavena vysokým rozlišením, což umožňuje detailní zobrazení okolí vozidla. To umožňuje řidiči lépe rozpoznat překážky, vozidla a další prvky v okolí.

2. Širokoúhlý objektiv: Parkovací kamera High je často vybavena širokoúhlým objektivem, který poskytuje širší záběr a rozsah viditelnosti. Tím se zlepšuje periferní vidění a umožňuje zachytit větší část okolí vozidla.

3. Noční vidění: Některé parkovací kamery High mají schopnost nočního vidění, která využívá infračervené osvětlení pro zlepšení viditelnosti v nízkém osvětlení. To je užitečné při parkování ve tmě nebo za špatných světelných podmínek.

4. Dynamické navigační čáry: Parkovací kamera High může zahrnovat dynamické navigační čáry na obrazovce, které pomáhají řidiči přesněji sledovat směr a trať při parkování. Tyto čáry se pohybují podle pohybu volantu, což usnadňuje zarovnání vozidla při parkování.

5. Výstrahy a senzory: Některé pokročilé parkovací kamery High mohou být vybaveny výstražnými funkcemi a senzory. Například mohou upozornit řidiče na překážky v blízkosti vozidla pomocí vizuálních nebo zvukových signálů, aby se minimalizovalo riziko kolize.

Parkovací kamera High je navržena tak, aby zjednodušila parkování a zlepšila bezpečnost při manévrování vozidlem. Tyto techniky a funkce pracují společně, aby řidičům poskytly lepší vizuální podporu a snížily riziko nehod při parkování.

5/5
Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Aktivace Sport Layout v Audi Virtual Cockpit

Aktivace rozložení sportovních hodin je možná při přidání nového počítadla do vozu (FPK – Frei Programmierbares Kombiinstrument ). Před překročením 100km prahu si můžeme libovolně nastavit dojezd a zvolit, zda bude

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz