Auto-prestavby.cz

Fabia 3 instalace amundses místo bolera navíc Navigace , Sportovní menu

Fabia 3 instalace amudses místo bolera navíc Navigace , Sportovní menu , SmartLink nakodovano například HHC a další…

Amundsen je označení pro pokročilý multimediální systém, který zahrnuje navigaci, sportovní menu, SmartLink a další funkce.

Navigace je součástí amundsen systému a umožňuje navigovat vozidlo pomocí GPS a mapových dat. Tato funkce vám umožňuje plánovat trasy, zobrazovat informace o dopravě a hledat body zájmu.

Sportovní menu je rozhraní v amundsen systému, které poskytuje informace o výkonu vozidla, například zrychlení, brzdnou sílu, teplotu motoru a další údaje související se sportovní jízdou.

SmartLink je technologie, která umožňuje propojení vašeho chytrého telefonu s amundsen systémem. To vám umožňuje ovládat některé aplikace telefonu přes dotykovou obrazovku vozu a také streamovat hudbu nebo přijímat hovory přes reproduktory a mikrofon vozu.

HHC (Hill Hold Control) je funkce asistující při rozjezdu do kopce. Tato funkce udržuje vozidlo na místě po dobu několika sekund, když se rozjíždíte na svahu, aby se zabránilo nekontrolovanému couvání vozu.

Dalšími možnými funkcemi, které mohou být v rámci této úpravy instalovány, mohou být například asistenční systémy, parkovací senzory, automatická klimatizace nebo různé bezpečnostní prvky.

 

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Octavia 4 instalace elektrický kufr

Octavia 4 instalace elektrický kufr :   Instalace elektrického kufru zahrnuje několik kroků, jako je demontáž stávajícího kufru (pokud je to nutné), připojení elektrických kabelů,

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2023 Auto-prestavby.cz