Auto-prestavby.cz

Aktuální radary pro jednotky MIB2 a MIB2.5: bezpečnému stažení jen u nás

Pro jednotky MIB2 a MIB2.5 je možné nainstalovat POI radary pomocí různých postupů. Zde je jeden z možných postupů:

 1. Získání aktualizovaných databází POI radarů: Existuje několik webových stránek a fór, které nabízejí aktualizované databáze POI radarů pro různé regiony. Vyberte si důvěryhodný zdroj a stáhněte požadované soubory s POI radary pro váš region.
 2. Příprava paměťového média: Potřebujete paměťové médium (např. SD karta nebo USB flash disk), které bude kompatibilní s vaší jednotkou MIB2 nebo MIB2.5. Ujistěte se, že je paměťové médium správně formátované (často ve formátu FAT32 nebo exFAT) a má dostatečnou kapacitu pro soubory POI radarů.
 3. Extrahování souborů: Rozbalte stažené soubory s POI radary na počítači. Zkontrolujte, zda jsou soubory správně rozbalené a v požadovaném formátu (často ve formátu CSV, KML nebo GPX).
 4. Přenos souborů na paměťové médium: Přeneste extrahované soubory s POI radary na připravené paměťové médium. Ujistěte se, že soubory jsou umístěny na kořenovém adresáři paměťového média a ne v podadresářích.
 5. Vložení paměťového média do jednotky: Vložte paměťové médium (SD kartu nebo USB flash disk) s POI radary do slotu pro paměťové médium ve vaší jednotce MIB2 nebo MIB2.5. Ujistěte se, že je paměťové médium správně vložené a připojené.
 6. Aktivace POI radarů: Spusťte jednotku a přejděte do menu nebo nastavení souvisejícího s POI body radaru. V tomto menu by měla být možnost importovat nebo aktualizovat databázi POI bodů. Vyberte tuto možnost a následujte instrukce k importu POI radary z paměťového média.
 7. Potvrzení importu a restart jednotky: Po úspěšném importu souborů s POI radary potvrďte tento proces a restartujte jednotku. Po restartu by měly být POI radary aktivovány a připraveny k použití.

 

Varujeme před lidmi který šíří na intermetu a napadené souboury  instalujte z bezpečních stránek od nás nebo námi doporučené u nás jsou na to vyškolení technici

 

Podporované jednotky pro různé značky vozidel:

Skoda:

 • MIB 1 Amundsen Radar
 • MIB2 Amundsen Radar
 • MIB25 Amundsen Radar
 • MIB 1 Columbus Radar
 • MIB2 Columbus Radar
 • MIB25 Columbus Radar

VW:

 • MIB 1 Discovery Media Radar
 • MIB2 Discovery Media Radar
 • MIB25 Discovery Media Radar
 • MIB 1 Discovery Pro Radar
 • MIB2 Discovery Pro Radar
 • MIB25 Discovery Pro Radar

Seat:

 • Zde nebyly specifikovány konkrétní jednotky, je vhodné kontaktovat techniky nebo servisní středisko Seatu pro více informací.

Pokud se vám nedaří nainstalovat POI radary, je vhodné vyhledat pomoc techniků nebo servisního střediska ve vaší oblasti. Mohou vám poskytnout odbornou podporu a asistenci s instalací POI radarů na konkrétní jednotku ve vašem vozidle.

 

 

 

Varování:

Rádi bychom vás upozornili na důležitost opatrnosti při stahování a instalaci souborů z internetu, zejména pokud jde o soubory týkající se bezpečnosti a radarů. Existuje riziko, že někteří jedinci mohou šířit infikované soubory, které mohou obsahovat škodlivý software nebo malware.

Abyste minimalizovali toto riziko, doporučujeme, abyste soubory týkající se radarů a jejich instalace získávali pouze ze spolehlivých zdrojů, které jsou přímo poskytovány nám nebo našimi doporučenými partnery. Měli byste vyhýbat se stahování souborů z neověřených webových stránek, fór nebo neznámých zdrojů.

V případě, že máte potíže s instalací nebo se setkáváte s problémy při práci se soubory týkajícími se radarů, doporučujeme obrátit se na naše vyškolené techniky. Naši technici jsou k dispozici ve více lokalitách po celé České republice a na Slovensku. S radostí vám poskytnou odbornou pomoc a podporu při instalaci a řešení problémů týkajících se radarů.

Pamatujte, že bezpečnost je důležitá, a věnování pozornosti původu souborů a spolupráce s odborníky může pomoci minimalizovat rizika a zajistit bezproblémovou instalaci a funkčnost radarů ve vašem vozidle.

 


Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Aktivace Sport Layout v Audi Virtual Cockpit

Aktivace rozložení sportovních hodin je možná při přidání nového počítadla do vozu (FPK – Frei Programmierbares Kombiinstrument ). Před překročením 100km prahu si můžeme libovolně nastavit dojezd a zvolit, zda bude

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz