Auto-prestavby.cz

Superb 3 nabízí instalaci adaptivního tempomatu ACC

Superb 3 nabízí instalaci adaptivního tempomatu ACC, který je schopen automaticky přizpůsobovat rychlost vozidla podle vzdálenosti od předcházejícího vozidla. Tento systém stojí 12 000 Kč včetně DPH. Navíc si zákazník může přát doplnění tohoto tempomatu o funkci prediktivního PACC, které stojí dalších 4 000 Kč. Tato funkce umožňuje přizpůsobit rychlost vozidla nejen v závislosti na vzdálenosti od předcházejícího vozidla, ale také v závislosti na topografii silnice a vyniká také v městských oblastech. K tomu je také nabízena zdarma aktivace line asist, což znamená, že auto se dokáže samo udržovat v jízdním pruhu.

Dalšími přidanými funkcemi jsou automatická dálková světla, která dokáží automaticky přepínat mezi dálkovým a blízkým osvětlením podle aktuálních podmínek na silnici, a to včetně adaptivního systému osvětlení zatáček, který zajistí lepší viditelnost při jízdě v zatáčkách.

Vůz také disponuje 30ti barvami interiéru, aby si každý mohl vybrat ten, který mu nejvíce vyhovuje. Dále je zde také funkce start-stop, která dokáže vypínat motor při zastavení vozu v koloně nebo na křižovatkách, čímž pomáhá šetřit palivo a snižovat emise.

Celkově tedy Superb 3 nabízí širokou škálu funkcí, které zlepšují bezpečnost a pohodlí při jízdě, a to za příznivou cenu.

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Aktivace Sport Layout v Audi Virtual Cockpit

Aktivace rozložení sportovních hodin je možná při přidání nového počítadla do vozu (FPK – Frei Programmierbares Kombiinstrument ). Před překročením 100km prahu si můžeme libovolně nastavit dojezd a zvolit, zda bude

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz