Auto-prestavby.cz

Instalace parkovací kamery high (180´stupnu) s trajektorii

Dodatečná montáž originálu předního parkovacího asistenta (OPS) do vozidla které již mělo nainstalovaný originální zadní OPS, umožňuje ještě pohodlnější parkování. Tento systém lze vypnout pomocí originálního tlačítka umístěného před řadící pákou a informace o parkovacím asistentovi se zobrazují na originálním infotainmentovém displeji.


Jako další vylepšení byla provedena montáž originální zadní parkovací kamery v madle otevírání kufru. Tato kamera umožňuje snadnější manévrování při couvání a parkování, poskytuje lepší přehled o prostoru za vozidlem. Obraz z kamery se také zobrazuje na originálním infotainmentovém displeji, což vám umožňuje mít plnou kontrolu nad parkovacími manévry.


Díky kombinaci originálního předního parkovacího asistenta a zadní parkovací kamery se zvyšuje bezpečnost a pohodlí při parkování vašeho vozidla Škoda Octavia 3.


Cenik:

https://auto-prestavby.cz/cenik

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Aktivace Sport Layout v Audi Virtual Cockpit

Aktivace rozložení sportovních hodin je možná při přidání nového počítadla do vozu (FPK – Frei Programmierbares Kombiinstrument ). Před překročením 100km prahu si můžeme libovolně nastavit dojezd a zvolit, zda bude

Read More »

Další naše realizace

Copyright © JT Autoprestavby 2001-2024 Auto-prestavby.cz